Lista aktualności Lista aktualności

Letnie półkolonie z językiem angielskim

Jak co roku szkoła „Old School of English” ze Szczecinka zorganizowała letnie półkolonie z językiem angielskim dla dzieci.

Nadleśnictwo Czarnobór miało przyjemność w każdy wtorek wakacji prowadzić zajęcia z edukacji leśnej dla uczestników półkolonii z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Każdy z ośmiu turnusów miał inną tematykę spotkań, więc zgodnie z przesłanym przez „Old School of English” harmonogramem dobierano odpowiedni zakres tematów zajęć. Dzieci miały możliwość przypomnieć sobie, jakie zasady zachowania obowiązują w lesie oraz poznać bliżej takie zagadnienia jak: ochrona przyrody, techniki pozyskania drewna, ochrona przeciwpożarowa, geocaching, bushcraft, ochrona lasu oraz wiele innych.

Nieodłącznym elementem wizyt w Nadleśnictwie Czarnobór w ramach zajęć z edukacji leśnej było wspólne ognisko przy „Romanówce”.

Niestety czas wakacji dobiega końca i 18.08.2020 roku odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia podczas letnich półkolonii z językiem angielskim. Mamy nadzieję, że każdy z uczestników miło spędził czas w Nadleśnictwie Czarnobór. Zapraszamy na wakacje za rok!